TUSAŞ’TAN ERCİYES TEKNOPARK’A ÜST DÜZEY ZİYARET

Türk Havacılık Uzay Sanayii (TUSAŞ) Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman Nas ve beraberindeki TUSAŞ heyeti Erciyes Teknopark’ı ziyaret ettiler.
TUSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman Nas ve beraberindeki TUSAŞ Yetkilileri Erciyes Teknopark’ ta akademisyenler ile düzenlenen toplantıya katıldılar.
Toplantıya TUSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman Nas ve beraberindeki TUSAŞ heyeti, Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu, Erciyes Teknopark Genel Müdürümüz Serhat Dalkılıç ile Erciyes Üniversitesi akademisyenleri katıldı.
Toplantının açılışında konuşan Erciyes Teknopark Genel Müdürümüz Serhat Dalkılıç, Teknopark’ta yürütülen araştırma faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.
Daha sonra ise TUSAŞ heyeti AR-GE programları hakkında bilgiler vererek, üniversite sanayi iş birliği konusunda sunum gerçekleştirdi.
Toplantının ardından TUSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman Nas, Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu ve beraberindeki heyet Erciyes Teknopark ’ta faaliyet gösteren TUSAŞ’ın çalışma ofisini ve diğer firmaları ziyaret ederek, yetkililerden bilgiler aldı.