Güvenlik Hizmetleri

Binalarımızın tamamı kapalı devre kamera sistemi ile içeriden ve dışarıdan izlenmektedir. Güvenlik Ofisi 7/24 açık olup Tekno 4-5 Binası kapı girişinde yer almaktadır.
Dahili hatlardan 355’i arayarak ulaşabilirsiniz.
-Güvenlik görevlilerimiz bölge güvenliği için 24 saat hizmet vermektedir.

-Erciyes Teknopark TGB-1 bölgesine araç giriş ve çıkışları kontrollü olarak sağlanmaktadır. Aşık Veysel Bulvarı ve Kanal Girişinde(Aşiyan Sokak) plaka tanıma sistemi mevcuttur. Aracınız ile bölgeye giriş yapmak için Erciyes Teknopark Yönetim Ofisinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Firmaların her bir personeli için bir araç plaka tanıma hakkı verilmektedir.
-Bölgemizde yer alan Ar-Ge Binalarının giriş ve çıkışları kontrollü olarak sağlanmaktadır. Hafta içi ve Cumartesi günü kapılar 18:30’dan sonra Pazar günü ise gün boyunca sadece kartlı geçişe açık hale getirilmektedir (Ofislerinizi 7/24 kullanabilirsiniz). Binaya giriş ve çıkışlarda kullanılmak üzere tarafınıza kimlik kartı verilmektedir. İlgili kartı ya da kartları temin edebilmek için (www.erciyesteknopark.com)web sitemizdeki formu doldurarak tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Araç kayıtları Argeportal sistemi üzerinden yapılmaktadır.

Erciyes Üniversitesine giriş için yine web sitemizde yer alan formu doldurarak ve üniversitenin talep ettiği bedeli üniversiteye ödeyerek OGS etiketi de alabilirsiniz.