Erciyes Teknopark’tan KOBİ’lere Ücretsiz Nitelikli Mentorluk Hizmeti

Erciyes Teknopark, KOBİ Mentor Arayüzü (BİGG+) Çağrısı Arayüz Kuruluşu olarak 35 KOBİ’ye 18 ay boyunca ücretsiz mentorluk hizmeti verecektir.

KOBİ’lerin iş geliştirme ve yenilik kapasitelerini artıracak mentorluk mekanizmalarının oluşturulması ve yürütülmesine yönelik faaliyetlerin desteklenmesi amacı ile açılan TÜBİTAK 1601 KOBİ Mentor Arayüzü (BİGG+) Çağrısı sonucunda, Erciyes Teknopark’ın proje önerisi, TÜBİTAK tarafından desteklenen 20 projeden biri olmuştur.

Erciyes Teknopark, TÜBİTAK Ar-Ge ve yenilik desteklerinden faydalanmış KOBİ’lere sunacağı mentorluk desteği ile KOBİ’lerin ticari olgunluk seviyesini ve ar-ge ve yenilik kapasitesini artırmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, program sonunda KOBİ’lerin rekabet gücü, verimliliği, ürün ve hizmetlerini ticarileştirme kapasitesi, büyüme ve kurumsallaşma düzeyi, öğrenme yetkinlikleri artırılacaktır.

Kobiler İçin Başvuru Koşulları

Çağrı kapsamında mentorluk hizmetinden yararlanmak isteyen KOBİ’lerin daha önce TÜBİTAK TEYDEB Programları kapsamında destek almış olmaları ve en son desteklenen projesine ait Sözleşme Tarihi’nin 1 Ocak 2012 ve sonrası olması gerekmektedir.

Başvuru

Programa katılmak ve mentorluk hizmetlerinden ücretsiz şekilde yararlanmak isteyen KOBİ’ler aşağıdaki başvuru formundan başvurularını 03.03.2023 tarihine kadar gerçekleştirebilirler.

Başvuru formu için:

http://team.seraincubation.com/basvurular/yeni?form_id=a9ded1c52d6609d137a69e0177a71700