Teknoparka Katılım

BAŞVURU SÜRECİ
Firmalar veya şahıslar ön başvurularını web sitemiz üzerinden online olarak, teknopark yönetim ofisine müracaat ederek veya ön başvuru formunu doldurup fakslayarak yapabilirler.Yapılan ön başvuru sonrası firma ile görüşme yapılır ve başvurunun eksik kısımları tamamlanır.

Ön başvuru aşamasını başarıyla geçen firmalar, Esas Başvuru Dosyalarını hazırlarlar.
 Esas başvuru dosyası hazırlama rehberi için tıklayınız. 
Esas başvuru dosyasını eksiksiz şekilde teslim eden başvuru sahiplerinin dosyaları Değerlendirme Kurulu  tarafından değerlendirilir. Kurul gerekli görürse başvuru sahipleri değerlendirme kurulu toplantısına katılarak, sunum yaparlar. Kurul dosyanın değerlendirmesini yapar ve nihai sonuç başvuru sahibine bildirilir.
Başvurusu kabul edilen firmalara uygun bir yer bulunması durumunda hemen ofis tahsis edilir, aksi halde bekleme listesine alınırlar. Başvurusu reddedilen firmalar Erciyes Teknopark’a kabul edilmezler.

ÖN BAŞVURU
Ön Başvuru, Erciyes Teknopark bünyesinde faaliyette bulunmak isteyen firmaların Esas Başvuru sürecini hatasız, hızlı ve etkin bir şekilde tamamlamaları için yapılan bir danışmanlık aşamasıdır. Ön Başvurunun amacı firmanın Erciyes Teknopark bünyesine dahil olmasında kanuni bir sakınca bulunup bulunmadığı ve formların şeklen ve içerik olarak doğru doldurulmuş olmasından emin olmaktır. Ön Değerlendirme sonucu Erciyes Teknopark Yönetimince Firma’ya bildirilir.
Erciyes Teknopark’a Ön Başvuru ücretsiz olup aşağıda yer alan form aracılığı ile yapılmaktadır. 
Formların doldurulması ile ilgili her türlü sorunuz için Erciyes Teknopark hizmetinizdedir.
 

Ön Başvuru Sayfasına Erişmek İçin Tıklayınız
(Formu Doldurduktan Sonra Lütfen Bize E-Posta veya Faks Yolu İletiniz)

ESAS BAŞVURU SÜRECİ
Esas Başvuru aşamasına geçebilmek için her şeyden önce “Ön Başvuru” aşamasının eksiksiz tamamlanmış olması gerekmektedir. Ön Başvuru işlemi tamamlanıp onaylandıktan sonra, esas başvuru işlemlerine geçilir:  
1. Başvuru sahibi kişi ya da tüzel kişilik yetkilisi Erciyes Teknopark A.Ş.’ye ait aşağıdaki banka hesabına 400,00 TL esas başvuru ücretini yatırır.
 
HESAP SAHİBİ : ERCİYES TEKNOPARK A.Ş.
BANKA ADI : T.C. ZİRAAT BANKASI (TÜRK LİRASI)
ŞUBE ADI : KOCASİNAN ŞUBESİ /KAYSERİ
IBAN NUMARASI : TR28 0001 0017 3349 9214 9650 37

 
2. Yatırılan ücrete ait dekont ile birlikte taahhütname doldurularak idari işlemler birimine elden teslim edilir.
3. Bu aşamada başvuru sahibine http://basvuru.erciyesteknopark.com web adresine girip başvurusunu yapabilmesi için kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Bunun için başvuru sahibinin geçerli bir e-posta adresi beyan etmesi gerekmektedir.
4. Başvuru sahibi tarafından tamamlanan Esas Başvuru işlemi yapılan inceleme sonucunda gereken eksik evraklar, ilave edilmesi gereken teknik detaylar belirlenir. firma yetkilisine uyarı yapılarak düzeltmelerle esas başvuru işlemleri tamamlanması istenir.
5.  Girişi tamamlanmış esas başvurusuna ait dosya, çıktı alınır ve firma yetkilisi tarafından her sayfası imzalanarak(şirketler için kaşeli) idari işlem birim personeline teslim edilir.
6.  Esas Başvuru, değerlendirme kurulunda kabul, revizyon ve red kararı ile sonuçlanabilir.
7. Kabul kararı alınan projeler için, Erciyes Teknopark’ta kiralanacak ofis adresli evraklar başvuru sahibi tarafından idareye teslim edilir. Bu evraklar teslim edilmeden kira sözleşmesi yapılmaz ve anahtar teslim edilemez.
8. Rrevizyon ve red kararı alınan projeler için sonraki değerlendirme kurulunda görüşülmek üzere revize başvurular teslim alınır.

Not: Tüm esas başvurular online olarak yapılmak zorundadır, yazılı başvurular kabul edilmemektedir.